Категорія: Наші новини

Олімпійський урок – зразок сили, краси та здоров’я.

Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та фізичне виховання.
Керуючись положенням про «Проведення та організацію Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня», учитель фізичної культури Данканіч Андрій Михайлович спланував та провів низку спортивно-масових заходів, що в результаті стали прикладом взаємопідтримки і здорової конкуренції.

Детальніше “Олімпійський урок – зразок сили, краси та здоров’я.”

English is Fun

Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. З 03.12.18 по 06.12.18 у філії «Новороманівський НВК» ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа I-III ст.. пройшов тиждень англійської мови під гаслом «English is Fun». Різноманітними заходами були охоплені учні 1- 9 класів.  З метою  розвитку творчих здібностей учнів удосконалення  знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови з учнями 1-2 класів було виготовлено lapbook  на вивчені теми. Детальніше “English is Fun”

“Земля у нас одна”

 Наук на світі є багато

Їх навіть важко полічить,

Та географію слід добре знати,

щоб всесвітом оволодіть.

З 19-23 листопада було проведено Тиждень географії, який проходив згідно плану. Метою проведення заходів було поглиблення знань учнів з географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, виховання інтересу до вивчення географії.
Тиждень географії в школі – це комплексний захід, що об’єднує в собі різноманітні форми позаурочної роботи. З одного боку, Тиждень географії – це показ досягнень учнів з предмета, педагогічної майстерності вчителя, з іншого – пропаганда географічних знань і заохочення до участі в позаурочній роботі з географії нових учасників. Активно ж працюючи під час тижня, діти розкриваються, здобувають дуже багато цікавої інформації, яка надовго залишається в їхній пам’яті, розширюють свій кругозір, проявляють ініціативу й самостійність, розвивають індивідуальні здібності, вчаться відстоювати свою точку зору.
Під керівництвом учителя географії Безрукової Н.В. протягом тижня було проведено низку заходів, а саме: географічні вікторини, конкурси малюнків, конкурс-виставка на кращу збірку прикмет, прислів’їв, приказок про погоду. Учні 6-9 класів здійснили мандрівку материками й океанами. Учні із захопленням розгадували кросворди й ребуси, готували цікаві повідомлення, провели конкурс на кращу географічну газету.
Програма Тижня географії «Земля у нас одна» була розроблена таким чином, щоб могли бути задіяні усі учні середніх та старших класів. А за активну участь усі учасники мали можливість отримати «бонуси», для покращення балу з географії.
Детальніше ““Земля у нас одна””

Неоголошена війна


Сьогодні я молюсь за Україну,

За всіх померлих і за всіх живих,

Які будь-що боронять Україну,

Допоки стукіт серця не затих.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Цього дня в філії «Новороманівський НВК» відбулось ряд заходів щодо вшанування Героїв Майдану: патріотичне свято на тему: «Неоголошена війна», години спілкування, конкурс малюнків, урок мужності «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти».

“Кожна дитина талановита”

Тиждень початкової школи “Кожна дитина талановита”

З 8 по 12 жовтня у філії «Новороманівський НВК» проходив  тиждень початкових класів.

    Його головна мета – зацікавити учнів у вивченні навчальних  предметів, зробити навчання цікавим, відкрити нові, нетрадиційні підходи до вивчення навчальних дисциплін, дати політ дитячій фантазії, а також показати тісний зв’язок вивченого в школі з життям людини.

     Заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Учителі показали свою майстерність під час проведення  виховних заходів. Детальніше ““Кожна дитина талановита””

Мала іскра – великий вогонь!

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодні пори року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але Бог, дізнавшись, прогнівався. З цього часу вогонь не лише приносив користь людям, але став їх великим горем, інколи, навіть, забираючи  життя їх самих. Детальніше “Мала іскра – великий вогонь!”

«Передаймо нащадкам наш скарб – Рідну Мову!»

Українська державна мова нашої країни виконує важливу комунікативну функцію. Завдяки їй відбувається спілкування нашого народу в усіх сферах суспільства. Надзвичайно важливим є проведення заходів, спрямованих на формування в учнів шанобливого ставлення до української мови як державної, усвідомлення ними особистої відповідальності та збереження її статусу.

Так, з 6 по 9 листопада 2018 року на базі філії «Новороманівський НВК» було проведено тиждень української писемності та мови «Передаймо нащадкам наш скарб – Рідну Мову !». Детальніше “«Передаймо нащадкам наш скарб – Рідну Мову!»”

«Молодь за безпеку дорожнього руху!»

У філії «Новороманівський НВК»  був проведений Тиждень знань Правил дорожнього руху з 10.09 по 14.09.2018 року. До участі в ньому були залучені учні 1-9 класів.

Протягом Тижня були проведені загальношкільні заходи:

– лінійка по відкриттю Тижня знань Правил дорожнього руху на тему «Молодь за безпеку дорожнього руху!»;

– вікторина «Дорожня грамота»;

– тренінг «Твій безпечний шлях до школи»;

– конкурс малюнків «Твій друг – безпечний рух»;

– лінійка по підведенню підсумків Тижня знань Правил дорожнього руху.

На Урок

В період з 9 по 22 квітня  проходила І Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з таких предметів:

  •  Українська мова та література 1-11 клас
  •  Англійська мова 1-11 клас
  •  Математика 1-11 клас
  •  Предмети початкової школи 1-4 клас
  •  Біологія 6-11 клас
  •  Інформатика 2-11 клас

Детальніше “На Урок”

Чорнобиль не має минулого часу

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
Чорнобильська катастрофа – це екологічна катастрофа, що була спричинена руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Детальніше “Чорнобиль не має минулого часу”