Місяць: Вересень 2017

«Ми-за безпеку руху!»

 

Звіт про проведення у школі Тижня знань

БЖ на тему «Ми-за безпеку руху!»

Відповідно до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації «Про проведення Тижнів  знань безпеки життєдіяльності у дошкільних,загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році, відповідно до річного плану школи та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 11 вересня по 15 вересня 2017 року був проведений Тиждень знань БЖ на тему «Ми-за безпеку руху!», в якому прийняли участь 32 учні. Детальніше “«Ми-за безпеку руху!»”

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2017 – 2018 навчальний рік

СЕРПЕНЬ
23.08 – День Державного Прапора України.
24.08 – День незалежності України. Національне свято.
1991 – Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.
27.08 – 115 років від дня народження Юрія Івановича Яновського (1902—1954), українського письменника, нашого земляка, народився в с. Нечаївці Компаніївського р-ну Кіровоградської області.
28.08 – Успіння Пресвятої Богородиці. Перша Пречиста.
29.08 – День Нерукотворного образа Господа Ісуса Христа. Третій Спас.
30.08 – 95 років від дня народження Павла Прокоповича Глазового (1922-2004), поета-гумориста і сатирика, нашого земляка, народився в с. Новоскелевата Олександрійського повіту. Автор13 книг сатири та гумору, 6 книжок для дітей. Детальніше “Календар знаменних і пам’ятних дат на 2017 – 2018 навчальний рік”

Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе, рідна віра, рідна мова, рідний край наш над усе!

1 вересня символізує початок нового навчального року. Дата 1 вересня на різних етапах життя викликає завжди різні почуття. Як хвилюються першокласники, коли вперше йдуть до школи. Як пишаються випускники, коли розуміють, що тепер на них рівняється вся школа. Як хвилюються дорослі, коли відпускають своїх дітей до школи. Протягом усього життя цього дня майже кожна людина тишком усміхнеться, згадуючи минуле. В цей святковий день проводять лінійки і різні урочисті заходи. Саме в перший день навчання проводять перший урок. Детальніше “Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе, рідна віра, рідна мова, рідний край наш над усе!”