Місяць: Листопад 2017

Революція Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року. Детальніше “Революція Гідності та Свободи”

До дня української писемності та мови.

                                                                                                 Бог наділив людей світу мовами,

                                                                                                І серед них – яскрава, мила,

                                                                                                   рідна – українська мова

    Кожного року 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році.
Мова – це скарб, який потрібно берегти і збагачувати, бо життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі.
Цікаво й творчо пройшов Тиждень української писемності та мови у філії “Новороманівський НВК”. Детальніше “До дня української писемності та мови.”

Бобер 2017

Сьогодні, 12 листопада, нарешті стартував Міжнародний  конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

Конкурс «Бобер» має на меті не лише зацікавити дітей інформатикою та інформаційними технологіями, — це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів інформатики з різних областей України,   сприяти розвитку освітніх інновацій, формуванню нових сценаріїв професійного розвитку та професійної поведінки вчителя в умовах інформаційного суспільства. Детальніше “Бобер 2017”