Місяць: Листопад 2018

Неоголошена війна


Сьогодні я молюсь за Україну,

За всіх померлих і за всіх живих,

Які будь-що боронять Україну,

Допоки стукіт серця не затих.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Цього дня в філії «Новороманівський НВК» відбулось ряд заходів щодо вшанування Героїв Майдану: патріотичне свято на тему: «Неоголошена війна», години спілкування, конкурс малюнків, урок мужності «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти».

“Кожна дитина талановита”

Тиждень початкової школи “Кожна дитина талановита”

З 8 по 12 жовтня у філії «Новороманівський НВК» проходив  тиждень початкових класів.

    Його головна мета – зацікавити учнів у вивченні навчальних  предметів, зробити навчання цікавим, відкрити нові, нетрадиційні підходи до вивчення навчальних дисциплін, дати політ дитячій фантазії, а також показати тісний зв’язок вивченого в школі з життям людини.

     Заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Учителі показали свою майстерність під час проведення  виховних заходів. Детальніше ““Кожна дитина талановита””

Мала іскра – великий вогонь!

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодні пори року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але Бог, дізнавшись, прогнівався. З цього часу вогонь не лише приносив користь людям, але став їх великим горем, інколи, навіть, забираючи  життя їх самих. Детальніше “Мала іскра – великий вогонь!”

«Передаймо нащадкам наш скарб – Рідну Мову!»

Українська державна мова нашої країни виконує важливу комунікативну функцію. Завдяки їй відбувається спілкування нашого народу в усіх сферах суспільства. Надзвичайно важливим є проведення заходів, спрямованих на формування в учнів шанобливого ставлення до української мови як державної, усвідомлення ними особистої відповідальності та збереження її статусу.

Так, з 6 по 9 листопада 2018 року на базі філії «Новороманівський НВК» було проведено тиждень української писемності та мови «Передаймо нащадкам наш скарб – Рідну Мову !». Детальніше “«Передаймо нащадкам наш скарб – Рідну Мову!»”