День Українського козацтва та захисника України

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.
Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.
У нашій школі теж стало традицією проводити день козацтва, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання – відроджувати й примножувати наші традиції. От і цей рік не став виключенням.
12 жовтня на майданчику нашої школи пройшов захід «Козацькі забави». Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували свою фізичну витривалість. Учні нашої школи продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

    

Також протягом дня радувала погляд учнів та учителів школи виставка «Дари осені», яка була націлена також  на патріотичну тему. Вражало різноманіття виробів, фантазія та креативність, яку проявили малі умільці та їх батьки.
Всі, без винятку, композиції юних шанувальників природи вразили своєю красою та оригінальністю. Учні закладу ще раз довели своє вміння відчувати красу золотої осінньої пори.
Дирекція школи в свою чергу вдячна вчителям та батькам за прикладені зусилля.