Мала іскра – великий вогонь!

За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодні пори року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але Бог, дізнавшись, прогнівався. З цього часу вогонь не лише приносив користь людям, але став їх великим горем, інколи, навіть, забираючи  життя їх самих.

Саме з метою навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу, з 05.11. по 09.11.2018 р. у філії «Новороманівський НВК» проходив Тиждень знань пожежної безпеки життєдіяльності на тему «Мала іскра – великий вогонь!».

Відповідно до тематики тижня були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, тематичні бесіди, години спілкування, уроки – тренінги, конкурс тематичних малюнків, віршів, казок, ребусів та загадок про пожежну безпеку, перегляд документальних фільмів та мультфільмів.

Педагогічний колектив школи приділяє особливу увагу навчанню дітей Правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання у школі. Оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо.