“Земля у нас одна”

 Наук на світі є багато

Їх навіть важко полічить,

Та географію слід добре знати,

щоб всесвітом оволодіть.

З 19-23 листопада було проведено Тиждень географії, який проходив згідно плану. Метою проведення заходів було поглиблення знань учнів з географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, виховання інтересу до вивчення географії.
Тиждень географії в школі – це комплексний захід, що об’єднує в собі різноманітні форми позаурочної роботи. З одного боку, Тиждень географії – це показ досягнень учнів з предмета, педагогічної майстерності вчителя, з іншого – пропаганда географічних знань і заохочення до участі в позаурочній роботі з географії нових учасників. Активно ж працюючи під час тижня, діти розкриваються, здобувають дуже багато цікавої інформації, яка надовго залишається в їхній пам’яті, розширюють свій кругозір, проявляють ініціативу й самостійність, розвивають індивідуальні здібності, вчаться відстоювати свою точку зору.
Під керівництвом учителя географії Безрукової Н.В. протягом тижня було проведено низку заходів, а саме: географічні вікторини, конкурси малюнків, конкурс-виставка на кращу збірку прикмет, прислів’їв, приказок про погоду. Учні 6-9 класів здійснили мандрівку материками й океанами. Учні із захопленням розгадували кросворди й ребуси, готували цікаві повідомлення, провели конкурс на кращу географічну газету.
Програма Тижня географії «Земля у нас одна» була розроблена таким чином, щоб могли бути задіяні усі учні середніх та старших класів. А за активну участь усі учасники мали можливість отримати «бонуси», для покращення балу з географії.