English is Fun

Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. З 03.12.18 по 06.12.18 у філії «Новороманівський НВК» ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа I-III ст.. пройшов тиждень англійської мови під гаслом «English is Fun». Різноманітними заходами були охоплені учні 1- 9 класів.  З метою  розвитку творчих здібностей учнів удосконалення  знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови з учнями 1-2 класів було виготовлено lapbook  на вивчені теми.

  

 Цього ж дня відбувся відкритий урок у 6- му класі по темі: «Sport in our life»,  на якому учні поглибили знання про види спорту, вдосконалили навички діалогічного мовлення, продемонстрували вміння працювати в групах та парах.

 Для школярів 3-4 класів було організовано квест – гру : «Funny English», у якій учні проявили свої інтелектуальні та пізнавальні здібності.

В середу пройшов конкурс малюнків між учнями 1-4 класів. Найктивнішими виявилися учні 3-го класу.

Учні 6-7 класів взяли активну участь у конкурсі «Who knows English better?» Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам під час виконання завдань. Але як і в кожному конкурсі були переможці і переможені.

 

Найкращими знавцями англійської мови стали: Токар Ізмаїла, Білик Ірина, Іванова Марина та Семенчук Сергій. Учні 9 класу створили стінгазету: «Environmental Protection».

Тиждень пройшов творчо та вдало. Показав, що учні не байдужі до вивчення англійської мови, вміють та прагнуть розвивати свою пам’ять, мислення, люблять брати активну участь у різноманітних заходах.