Охорона праці та БЖ

 

Звіт про проведення у школі Тижня знань

БЖ на тему «Ми-за безпеку руху!»

Відповідно до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації «Про проведення Тижнів  знань безпеки життєдіяльності у дошкільних,загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році, відповідно до річного плану школи та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 11 вересня по 15 вересня 2017 року був проведений Тиждень знань БЖ на тему «Ми-за безпеку руху!», в якому прийняли участь 32 учні.

3а підсумками Тижня знань БЖ на тему «Ми-за безпеку руху!» у школі були проведені такі заходи:

  1. Видано організаційний наказ про проведення Тижня знань БЖ на тему «Ми-за безпеку руху!»
  2. Педагогом-організатором Пікущою В.П. був розроблений план-заходів та план-сітка щодо проведення Тижня знань БЖ.
  3. Протягом Тижня було проведено такі заходи:
  • 11.09.17 року Відкриття Тижня знань БЖ на тему «Ми-за безпеку руху!»- загальношкільна лінійка.
  • 12.09.17 р. класні керівники та класоводи 1 -9 класів провели тематичні бесіди, тренінги, години спілкування:
Клас Тема
1. Вих.година «Знайомимось із правилами дорожнього руху»
2. Театралізована вих.година «Будь уважним на дорозі»
3. Бесіда «Правила для пішоходів»
4. Вих.година «Знайомимось із правилами дорожнього руху»
5. Бесіда « Громадський транспорт»
6. Класна година  «Дорожньо-транспортні пригоди!»
7. Класна година «Будь обережним на залізниці»
8. Бесіда-практикум «Безпека на дорозі – безпечне майбутнє!»
9. Бесіда «Безпека на дорозі»

 

Бібліотекар школи Черевко С.В. організувала виставку-огляд спеціальної літератури «Дай руку, вулице».

  •    13.09.17 року  Організаційний комітет Тижня знань БЖ (Пікуща В.П. Черевко С.В. організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.) та документального фільму «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 кл.)
  •    14.09.17 року голова ШМО початкових класів Пікуща В.П. провела конкурс тематичного малюнку на тему «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя» (1-7 кл.). та вчитель основ здоров’я Дешевенко Г.М.   провела  конкурс тематичних буклетів «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»  (8-9 кл.) .

Вчитель мови та літератури Гетьманець М.А.. провела конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух.

  •      15.09.17 року Педагогом-організатором проведена загальношкільна шоу вікторина на тему «Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай!»
  • Закінчився Тиждень загальношкільною лінійкою, на якій були підведені підсумки роботи, відзначені найактивніші учні, визначено найкращий плакат та найкращі малюнки учнів.

Всі заходи під час проведення Тижня знань БЖ на тему «Ми – за безпеку руху!»  пройшли на належному рівні. Кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним.

Найбільш ефективною формою роботи в школі є проведення тижнів знань  БЖ, так як дозволяє всю роботу зробити безперервною й системною та спланувати її на підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизм.

Заходи, які були проведені з 11.09.2017 р. по 15.09.17 р. дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

По закінченні Тижня всі класні керівники та класоводи підготували та здали матеріали проведення Тижня.

Комісія з підведення підсумків відзначила кращі роботи  та визначила переможців.

Робота педагогів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.